විධිමත් Melbet නියෝජිත වැඩසටහන

එබැවින්, කණ්ඩායම තුළ නිතිපතා ඔට්ටු අල්ලන පරිශීලකයින්ට ඔවුන්ගේ විනෝදාංශය සඳහා ලකුණු ලැබේ. පසුව නව කූපන් සඳහා ඇය හෝ ඔහු වෙනුවට ඔබට උපකාර කිරීමට දේවල් එකතු කරන්න. මෙය අවසානයේ පිටු අයිති කර ගැනීමට වෙනත් අවස්ථා විවෘත කළ හැක. ප්‍රවර්ධන කේත මගින් හොඳ නිදහසේ හෝ වෙනත් වාසි සඳහා නීත්‍යානුකූල අයිතිය ලබා දිය හැක. නව නිර්ණායක සාමාන්යයෙන් වඩාත් සංකීර්ණ වන අතර, එබැවින් මිනිසුන්ට විවෘත වේ.

melbet скачать windows 7

ඔබට ඊමේල් වල මූලික සම්මිශ්‍රණය අහිමි වී ඇත්නම්, ඔබගේ දුරකථන අංකය හෝ වත්මන් ඊමේල් ලිපිනය භාවිතයෙන් වෙනත් ප්‍රතිසාධන පෝරමයක් ගවේෂණය කරන්න. පිවිසුම් තේරීම් කිහිපයකින් එකක් අමතක වූ අය සඳහා, වෙනත් එකක් සමඟ සෙල්ලම් කරන්න. ඔබේ කේතය ප්‍රතිසාධන කිරීමට උත්සාහ කළ බොහෝ දෙනෙකුට, කෙසේ වෙතත් එය ක්‍රියාත්මක නොවූයේ, ඔබේ මලල ක්‍රීඩක සාමාජිකත්ව හැඳුනුම්පත සහ තත්වය ලිවීම නිසා උපකාර විසඳුම සමඟ සම්බන්ධ වන්න. පොත් සාදන්නා වන මෙල්බෙට් කෙන්යාවේ පුද්ගලික සාමාජිකත්වය ලබා ගැනීමට, වෙබ් අඩවියේ “පිවිසුම්” විකල්පය සෙලියුලර් විචලනය හෝ සමහර විට අයදුම් පත්‍රයෙන් සොයා ගන්න. ඔබගේ ගිණුම් හැඳුනුම්පත හෝ වත්මන් විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය හෝ දුරකථන අංකය විශාල ප්‍රවිෂ්ටයක් ඇති බැවින් භාවිතා කර ඇත. 2 වැනි වෘත්තිය සම්බන්ධයෙන්, සාමාජිකත්වය තුළ සඳහන් කර ඇති නවතම මුරපදය ක්‍රීඩකයා ලබා ගනී.

සීමාව වෙන්කිරීම් ගණන ප්‍රවේශය මත රඳා පවතින බැවින්, අවම වෙන්කිරීමේ කරුණ රුපියලේ 1.5 USD වේ.මුදල් ආපසු ගැනීම් නිරන්තරයෙන් දිනක් අතර ඕනෑම තැනක ගත වන අතර ඔබට ක්‍රියා කිරීමට දින 5ක් ගත වනු ඇත, එයින් අදහස් වන්නේ ඔබ සමඟ ක්‍රීඩා කරන බවයි. Melbet පෙනෙන විදිහට ඔබේ ජයග්‍රහණ වැඩි දියුණු කළ හැකි ආකර්ෂණීය ප්‍රවර්ධන ක්‍රියාත්මක කරයි. වැනි, ඒවා බොහෝ විට වැඩි අවස්ථාවක් ලබා දෙයි – විශේෂිත ප්‍රදේශවලට, පුම්බන ලද අවස්ථාවක් ඇතිව ඔට්ටු තැබීමට සහ විශාල ඉපැයීම් ගොඩනගා ගැනීමට ඔබට හැකි වේ.

ස්ථාපන ගොනුව වෙත වෙබ් සබැඳිය 1xbet වෙතින් රාජ්‍ය වෙබ් අඩවියේ දක්නට ලැබේ. සෑම වෘත්තිකයෙකුටම ඔබේම හැඳුනුම්පතක් ඇත, එය පරිගණකයට ඇතුළු වීමට භාවිතා කරයි, සහ තාක්ෂණික සහාය කණ්ඩායම සම්බන්ධ කර ගැනීමට අවස්ථාව ලබා දෙයි. මුදල් ආපසු ගැනීම සඳහා ඔබගේ ගිණුමේ ඇති නවතම සම්පූර්ණයෙන්ම නිදහස් ක්ෂේත්‍රය තුළ ඔබ ගැන සත්‍ය ප්‍රකාශ පිරවීමට උත්සාහ කරන්න.

 • Ios සහ android උපාංග දෙකම සඳහා වන සෙලියුලර් මෘදුකාංග, pc වලට අමතරව සහ ඔබ විසින් කෙනෙකුගේ සංවිධානයේ අනෙකුත් අඩවි වල ජංගම වර්ග, සැම්බියානු පාරිභෝගිකයින්ට ලබා ගත හැක.
 • ඔබේ පඩිකරුවන් වෙනත් තැන්පතු සඳහා සතිපතා බක්ස් ඇත්ත වශයෙන්ම ඔබේ ගිණුමට බැර කෙරේ.
 • මූලික වශයෙන්, ඇත්ත වශයෙන්ම මාර්ගගත සෙලියුලර් කැසිනෝ ඔවුන්ගේ ඩෙස්ක්ටොප් අනුවාද සඳහා ඔබට ලැබෙන සබැඳි ක්‍රීඩා ආහාර සැලැස්මම ලබා දෙයි.
 • තමන්ගේම මුදල් ආපසු ගැනීම සඳහා යෙදුම් වලින් ක්‍රියාවලිය සිදු කරනු ලබන්නේ සත්‍යය පැවසීමේ කොන්දේසිය මත සත්‍යාපනයෙන් පිට ලකුණක් උත්සාහ කරන්න.

BETWINNER වෙත ලියාපදිංචි වී ඔබේ පළමු තැන්පතුවට ඩොලර් සියයක සීමාවට විශිෂ්ට සියයක් එකතු කළ ප්‍රසාද දීමනාවක් ලබා ගන්න! Betwinner යනු ඔබ සොයන්නේ නම් සංචාරය කළ යුතු ස්ථානයයි, එවිට ඔබට විනෝදයක් ලබා ගත හැකිය. බොහෝ දිරිගැන්වීම් සහ ඔබ කූපන් කේත ලබා දෙනු ඇත, ඔබට විනෝද වීමට අවශ්‍ය සියල්ල තිබේ.

නවතම සෙලියුලර් විචලනය වන්නේ ඔබේ බුකියේ විධිමත් වෙබ් පිටු, තමන්ගේම ජංගම දුරකථන සඳහා සකස් කර ඇත. නව ජංගම යෙදුම නිසා නවතම සෙලියුලර් වර්ගයේ මෙල්බෙට් සමාන හැකියාවක් සපයයි. ඔබට ක්‍රීඩා ඉසව්වල ඔට්ටු ඇල්ලීමට, දමා මුදල් ආපසු ගැනීමට, සූදු ව්‍යවසාය සහ වෙනත් සූදු ක්‍රීඩා කිරීමට හැකිය.නවතම ජංගම දුරකථන විචලනය නිල වෙබ් පිටු වලින් එකම ලිපිනයෙන් ලබා ගත හැක. පඩිය දැමීම සඳහා, ඔබට විශේෂ යෙදුමක් සැකසීමට අවශ්‍ය නැත, උපාංගයේ බ්‍රව්සරය සම්බන්ධ වෙබ් අඩවි ඉලක්කය පමණක් ඇතුළත් කරන්න, කිසිදු සීමාවක් නොමැතිව සම්බන්ධ වී ක්‍රීඩා කරන්න. ක්‍රීඩා කිරීමට අමතරව, ඔබට මූලික වශයෙන් ඕනෑම දෙයක් කළ හැකි අතර, ජංගම යෙදුමේ ඇති MELbet ඩෙස්ක්ටොප් වර්ගයේ සිට ඔබ කරන සෑම දෙයක්ම කළ හැකිය.

ලියාපදිංචි වීමට මෙල්බට් බෝනස්

ඕනෑම හෝ එහි ඔට්ටු ඇල්ලීමේ මෘදුකාංගයකට අධි සබැඳි ඔවුන්ගේ නිල වෙබ් අඩවියේ සමාගමෙන් දමා ඇත. නවතම Melbet ඩෙස්ක්ටොප් මෘදුකාංගය ස්ථාපනය කිරීම සඳහා වෙබ් පිටු වෙත ගොස් ඔබ කණ්ඩායමේ පෙළ සංකේතනයට යාබදව වම් පස කොටසෙහි ඇති “වෙබ් අඩවියට ප්‍රවේශ වීමේ හැකියාව” ක්ලික් කරන්න. මෙය සත්‍ය මුදල් නොවන බව වහාම සටහන් කළ යුතුය (ඔබට එය ආපසු නොගත හැක) නමුත් ඔට්ටුවක් සන්තකයේ තබා ගැනීමට ගත හැක. ඔබේ පරිශීලකයා ජයග්‍රහණය කරන්නේ නම්, ඔහු කිසිදු අවස්ථාවක් නොමැතිව ප්‍රතිලාභයක් ලබා දෙනු ඇත, ඔහුට අහිමි වන බවක් පෙනෙන්නට තිබේ නම්, තනි පුද්ගල මුදල් අලාභයක් සිදු නොවේ. සමහර විට විභව අපේක්ෂාවන්ගෙන් බලාපොරොත්තු වන වඩාත්ම කැමති ප්‍රශ්නවලින් එකක් මෙල්බට් මෙන්ම ආසියාවේ උසාවියද උත්සාහ කරන්න.

සපයන ප්‍රතිලාභය භාවිතා කළ හැක්කේ සූදු ආයතනය තුළ ප්‍රචාරණ වත්මන් විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනයක් ලබා ගත් පැතිකඩවලට පමණි.වාසිය භාවිතා කළ හැක්කේ ඔබේ කැසිනෝව සම්බන්ධයෙන් වත්මන් විද්‍යුත් තැපැල් ලිපින අන්තර්ගත දැන්වීම් ලබා ගත් සහභාගිවන්නන්ට පමණි. දැන් ලබා දී ඇති පේළියක අමතර අයිතම විශාල ප්‍රමාණයක් නොමිලේ ලබා ගැනීම. එහි ප්‍රතිඵලයක් වශයෙන්, අවම මුදලකට අවශ්‍ය වන සියයක්% නොමිලේ ප්‍රසාද දීමනාවකට හිමිකම් ඇති ඔබ නිෂ්පාදනය කිරීමට. ප්‍රසාද දීමනාව භාවිතා කළ ස්ථානය සොයා ගැනීමට භාර දුන් අතීතය අයිති කර ගැනීමට මූලික තැන්පතු වල කාර්යය ලබා දෙයි. ඔබ කුමන ක්‍රීඩාවක් තීරණය කළත්, ඔබට ඊළඟට සාරාංශයක් සපයා ඇති අතර ඔබට පේළියේ සහ තත්‍ය කාලීන අනුවාදවල ඔට්ටු ඇල්ලිය හැකි නවතම තරඟ ඔබට ලබා ගත හැක.

කවුළුව තුළ ඇති නවතම මයික්‍රොසොෆ්ට් සාප්පුව ද වහාම යෙදුම් තත්ත්වය නිර්මාණය කළ හැකිය. කෙනෙකුගේ https://melbet-app.net/si/ තල්ලුවේ නමට දකුණු පස ඇති unmount ස්විචය මත ක්ලික් කරන්න. මීළඟ ක්‍රියාව, ඔබට ආරම්භක මෙනුවෙන් මෘදුකාංගය සඳහා විශිෂ්ට ෆෝල්ඩරයක් නියම කළ හැකිය, ඔබට කිසි විටෙකත් විශිෂ්ට කෙටිමඟක් නොකිරීමට කැමති විය හැකිය.

යෙදුම හේතුවෙන්, ඔබට අලංකාර දර්පණ සෙවීමට සහ අවහිර කිරීම මඟ හැරිය යුතු ආකාරය වෙනුවට, ඔබට ඕනෑම ආකාරයක පහසු වේලාවක් ඔට්ටු තැබිය හැකිය. මෙහි තහවුරු කිරීමේ තිතක් උත්සාහ කරන තාක් කල්, වෙන්වීම හිමිකර ගැනීම සඳහා වැඩසටහන් හැසිරවීම සම්පූර්ණ වේ. ගිණුමට අත්සන් කළ විගසම, නවතම ඔට්ටු අල්ලන්නාට මුදල් යෝජනා වෙත ප්‍රවේශය ලැබෙනු ඇති අතර ඔබ තැන්පතුවක් කරන ගනුදෙනු සිදු කරනු ඇති අතර ඔබට ලබාගත් මුදල ආපසු ලබාගත හැක. තරඟකාරිත්වය ඇති උදාහරණයෙන්, නවතම පොත් තබන්නා ඔබව හුදෙක් බෝල ක්‍රීඩකයා නවතම ගිණුම පුනර්ජීවනය කළ විස්තර සඳහා වෙන් කිරීමක් කරයි.

 • Melbet සෙලියුලර් මෘදුකාංගය සමඟ විනෝද වන පුද්ගලයින් සඳහා, “මෙනුව” බොත්තම තට්ටු කරන්න, ඉන්පසු “ලියාපදිංචිය” ක්ෂේත්‍රය.
 • එබැවින්, අලුත්ම ජයග්‍රහණයට පිවිසීමට ඔබට වඩාත්ම සුදුසු තේරීම කවදාද සහ හරියටම කුමක්දැයි ඔබ සාමාන්‍යයෙන් දැන ගනු ඇත.
 • ඔබ ප්‍රවර්ධන කේතයක් සක්‍රිය කළ විට, ඔබට ප්‍රසන්න අමතර, නොමිලේ ඔට්ටු අල්ලන්න, දවස පුරා ඔට්ටු අල්ලන්න, අලුත්ම කැපවීමේ වැඩසටහනට සහභාගී විය හැකිය.
 • මෙල්බෙට් තුළ ඔට්ටු වර්ග දෙකක් තිබේ – තනි සහ ඔබට සමුච්චය කරන්න.
 • මේ ආකාරයෙන්, ඔබ සුමට ලෙස සතුටු වනු ඇති අතර, ඔබට ප්‍රියජනක ස්ථාපන ශිල්පීය ක්‍රම සහ ඕනෑම ජංගම මෘදුකාංගයක් මෙන් හැසිරීමට මෘදුකාංගයක් තිබේ.
 • උපාංගවල සරල ඔට්ටු අල්ලන්න, melbet බුකිය තමන්ගේම යෙදුම් ඉදිරිපත් කරයි.
 • ඊට සමගාමීව, සංවිධානය සෘජු ණය දෙන්නන් ස්ථාන සහ අනෙකුත් සෑම කැමති කොමිෂන් සභා ක්‍රියාවන් කිහිපයකටම ඉඩ සලසයි.

Windows 7. 10 සහ XP සන්නාම සඳහා මෘදුකාංගය ඇත්ත වශයෙන්ම සකස් කර ඇති අතර එය සුචිගත කළ යුතු අතර, සැකසීමේ කාලය මිනිත්තු හයකට වඩා අඩු කාලයක් ගතවනු ඇත. නියෝජිත වින්‍යාසය තුළ, ඔබට අවශ්‍ය නම් භාෂාවද වෙනස් කළ හැක.නව මෙල්බෙට් කෙන්යාවේ වෙබ් අඩවියේ නවතම ජංගම දුරකථන වර්ගය යනු කෙනෙකුගේ ප්‍රධාන වෙබ් අඩවියේ නව විශේෂාංගවල සංයුක්ත මිශ්‍රණයක් වන අතර එය උපාංග සන්තකයේ තබා ගැනීමට පුද්ගල-මිත්‍රශීලී අතුරු මුහුණතක් සකස් කර ඇත. ඔබට වෙබ් අඩවි සොයා ගත හැකි කෙන්යාවේ ඕනෑම තැනක සිට ඔට්ටු තැබිය හැකිය.

ඊළඟ වයස් කාණ්ඩය රැහැන් රහිත තාක්‍ෂණයෙන් ඈත් වන ආකාරය නවතම ක්‍රීඩා කර්මාන්තය වෙනස් වේ

ක්‍රීඩා බැලීම සඳහා විකල්ප ක්‍රමයක් ඇත්ත වශයෙන්ම සෙලියුලර් වෙබ් පිටු වේ. 2 වන, වේදිකා සංකේතය ලබා ගන්න, එය ක්ලික් කර ඒවා ආරම්භ කරන්න. අවශ්‍ය නම්, නොමිලේ ගිණුමක් දැනටමත් සකස් කර ඇත්නම්, එසේ නොමැති නම් ලියාපදිංචි වන්න. ios උපාංග හිමිකර ගැනීමට නවතම Melbet යෙදුම ඉදිකිරීම් හෝ සම්පූර්ණ පාරිභෝගික අත්දැකීම් අනුව Android වෙතින් බොහෝ වෙනස් නොවේ.

මෙම අතිරේක දීමනාව සිදු කිරීම සඳහා ඔබ ගිණුමක් අගුළු හැරීමේදී තැබිය හැකිය. මෙම වර්ගයේ කේත භාවිතා කරමින් වෙළඳ ගිණුමක් සොයා ගන්න, මෙන්ම ඔවුන්ගේ දිරිගැන්වීමේ මූලික අංගය අදින් මිනිත්තු කිහිපයකින් නවතම සාමාජිකත්වය මත විය හැකිය. ‘ ඔබට විශාලතම අමතර විදැහුම්කරණය චෝදනා කිරීමට උපකාර කිරීම සඳහා නොමිලේ ගිණුමක් ආරම්භ කරන සෑම විටම.ඔබ මුරපදය භාවිතා කරන්නේ නම් $1750 දක්වා අමතර මුදලක් ලබා ගත හැක.

අවස්ථාව ලබා ගන්න, මෙන්ම නව ක්‍රීඩා වට්ටමේදී, අවශ්‍ය ඔට්ටු අංකය ඇතුළත් කරන්න. ඔබට ඉක්මනින් ලියාපදිංචි වීම සඳහා ඔබගේ වෙහෙසකින් තොරව නිර්දේශ අප සතුව ඇත. ඔබට සරලවම අවශ්‍ය වන්නේ විශ්වාසදායක ශුද්ධ සම්බන්ධතාවයක් අමතක නොකර නවතම යෙදුම භාවිතා කිරීම සඳහා momemts කිහිපයක් පමණි. ශුන්‍ය අවම අගයක් නොමැති නම් සීමා එකතුවක් ඇති බව හෙළි කිරීමට අපි සතුටු වෙමු. ඔබ නිර්මාණය කරන නව ඔට්ටුව රඳා පවතින්නේ ක්‍රීඩා හැඟීම මත වන අතර ඔබ කුමන ආකාරයේ මුදල් ඇතුළත් කිරීමට සූදානම්ද යන්න ඔබට හැකිය.

එබැවින් ඔබ සලකා බැලිය හැකිය, ඔබ අවම වශයෙන් පියවර 1 යුරෝ ක්‍රීඩා සාමාජිකත්වයට ඔබේ පළමු තැන්පතු කළ යුතුය. ඔබ ඔබේම සූදු සාමාජිකත්වය සම්පූර්ණයෙන්ම ස්ථාපනය කරන්නේ නම් මිස ඔබට අමතර මුදලක් නොලැබෙනු ඇත. Apple’s ios යෙදුම සඳහා තෝරා ගැනීම ලබා ගන්න, එවිට ඔබට වහාම ඔබගේ බාගත කිරීම ආරම්භ විය හැක.

එමනිසා, ඔබ කාන්තා කාර්යයන් සඳහා පුද්ගලයින්ට අදාළ නීති උල්ලංඝනය නොකරන බව සහතිකයි. Melbet India ඇතුළත, උද්යෝගිමත් ගිණුමක් භාරගත් වහාම ක්‍රීඩා ඉසව් සඳහා ඔට්ටු ඇල්ලීමට අවස්ථාව ඇති අතර ඔබට තැන්පතුවක් කළ හැකිය. වෘත්තීන් මාලාවක් බොහෝ විට ඕනෑම ක්‍රීඩකයෙකු සතුටු කරයි.ඔබ ඔට්ටු ඇල්ලීමට උනන්දුවක් නොදක්වන්නේ නම්, ඔබට සහතික කළ Melbet වෙබ් අඩවියේ ඇති දේශීය කැසිනෝ ශාලාවේ අවස්ථාව උත්සාහ කළ හැකිය.

Melbet bookmaker 70+ ඔබේ බැංකු ගිණුමට අරමුදල් සැපයීමට ක්‍රමයක් සපයයි. ප්‍රෝ ඔවුන්ගේ තනි සාමාජිකත්වය තුළ නවතම “භූ පිහිටීම නිසා ක්‍රියා” යතුර තෝරා ගන්නේ නම්, ඔවුන් මූලික තැන්පතුවේදී සිදු කළ යුතු ක්‍රමයක් 40 තුළ දකිනු ඇත. Melbet.com වෙබ් පිටු හරහා බෙලරුස් තුළ ක්‍රියාත්මක වීමට ඔබට හොඳ බුකියක් උත්සාහ කරන්න. ලොව පුරා පොත් තබන්නා ලොව පුරා ඔට්ටු අල්ලයි. ඔවුන් රුපියල් ඇතුළත ගිණුමක් විවෘත කිරීමට ඉදිරිපත් කරයි, බෙලරුසියානු වෙනත් ආකාරයකින් රුසියානු රුපියල්, යුරෝ, hryvnias, tenges. නොමිලේ ගිණුමක් ලියාපදිංචි කිරීම සඳහා, ඔවුන් පිළිගැනීමේ අමතර ප්‍රසාද දීමනාවක් ඉල්ලා සිටියි – කෙනෙකුගේ නැවත පිරවීමේ මුදලින් 100% දක්වා.

2 වන, අපි වර්ග දෙකම පිළිබඳ තොරතුරු සාකච්ඡා කරමු. ඔබ ප්‍රතිලාභය භාවිතා කරන ආකාරය උපකාරක කණ්ඩායමෙන් ඉවත් වීමට පවා සරල ය. කම්කරුවන් සැමවිටම පරිශීලකයින්ගේ අවශ්‍යතා සපුරාලීමට කැමැත්තෙන් සිටිති. සමාගමේ කාර්ය මණ්ඩලයට නිරාවරණය “සජීවී” කථාවෙන් ලබා ගත හැකි අතර, එය දිනකට පැය විසිහතරක් දක්වයි. ඔවුන්ගේ ගබඩාවෙන්, ඔබට ඉක්මන්, ඉහළ මට්ටමේ හමුවීමක් ලබා ගත හැකිය.

මෙල්බට් හි සම්පූර්ණයෙන්ම නොමිලේ තත්‍ය කාලීන මාර්ගගත ප්‍රවාහ මලල ක්‍රීඩා නරඹන්නේ කෙසේද යන්න පිළිබඳ අදහස්

සමාගම දැන් විවිධ ව්‍යාපාර ඉදිරිපත් කරන අතර ඔබට දිරිගැන්වීම් ලැබෙනු ඇත, එබැවින් කරුණාකර මෙම සේවා සාමාජිකත්වය හා සම්බන්ධ සියලු ප්‍රතිලාභ භාවිතා කරන්න. Melbet ඔවුන්ගේ වෘත්තිකයන්ට තැන්පතු කිරීම සඳහා භාවිතා කළ හැකි පහසු ගෙවීමේ ක්‍රියා පටිපාටි විශාල ලැයිස්තුවක් ලබා දෙන අතර ඔබ මුදල් ආපසු ලබා ගනී. ඒවා ජනප්‍රිය elizabeth-wallets වැනි Skrill සහ you will Neteller, සහ ක්‍රෙඩිට්/ඩෙබිට් කාඩ්පත්, බැංකු සම්ප්‍රේෂණ සහ. ඔබේ තත්වයන් සඳහා කදිම ගාස්තු අවස්ථාවක් ඔබ නිරන්තරයෙන් සොයා ගනු ඇති අතර, ක්ෂණිකව ඔට්ටු තැබීම ආරම්භ කිරීම සඳහා සියලුම මිලදී ගැනීම් ඉක්මනින් ටින් කර ඇත. සියලුම කැසිනෝ ක්‍රීඩකයින් අමතර දිරිගැන්වීම් සක්‍රීය කිරීමට උනන්දුවක් දක්වන අතර පොත් තබන්නන් නිසා පවත්වනු ලබන ප්‍රවර්ධන සඳහා ඔබට සහභාගී විය හැක. Melbet යනු බැහැර කිරීමක් නොවේ – ව්‍යාපාරය ප්‍රථමයෙන් සහ නිත්‍ය ප්‍රචාරණ මෘදුකාංග කිහිපයක් ඉදිරිපත් කරයි.

එක් විශාලතම ක්‍රියාකාරකම් ප්‍රවර්ගයක් නරඹා ඇති අය සඳහා, බුකිය හා සම්බන්ධ නම දැකීමට ඔබට අවශ්‍ය වනු ඇත, මන්ද එය ගෝලීය වශයෙන් වඩාත් ප්‍රසිද්ධ සූදු වෙබ් අඩවියකි. සෑම ගැටුමකම ප්රතිඵලය සඳහා විශාල විකල්ප කට්ටලයක්. සාමාන්‍ය තරඟ සඳහා පවා ඔබට පහසුවෙන් ලබා ගත හැකි ප්‍රදේශ සිය ගණනක් සොයා ගත හැක. එය පොදු පමණක් නොව විශේෂිත ප්‍රතිඵල ද පුරෝකථනය කිරීමට අවසර දෙයි. ආබාධ, එකතුව, නිවැරදි ලකුණු සහ දැන් දුෂ්කරතා වෙනුවට අනාවැකි ලබා ගත හැක. නව අද්විතීය ඒකාබද්ධතාවයේ අරමුණ සෑම විටම නැවුම් පිළිගැනීමේ ප්‍රමාණය වැඩි දියුණු කිරීමයි.